T.A.D. vs GZP (56:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 19:56 val., peržiūros: 1099

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „T.A.D.“ ir „GZP“.

Rungtynės prasidėjo apyligiu žaidimu tarp ekipų ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 18:16). Antrame ketvirtyje „GZP“ turėjo stagiai išnaudoti minutės pertraukėlę, nes „T.A.D.“ su kiekviena ataka tolo, tačiau po pertraukėlės svečiai puikiai išnaudojo varžovų klaidas lengvais taškais ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 35:39.

Po ilgosios pertraukos pradėjo ryškėti „GZP“ žaidėjų pranašumas ir su kiekviena minute pranašumas tik augo ( 42:62). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. J.Pileckas toliau žaidė nesustabdomai ir „GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 56:80 (18:16, 17:23, 7:23, 14:18)

Po laimėtų rungtynių „GZP“ ekipos treneris, J.Eibukas, teigė:

„Kadangi nėra, kam žaisti. Justinas šaunuolis“

Banguotame mače „T.A.D“ iškovojo pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 23:01 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Puikus pirmasis kėlinys „GZP ‒ 2“ atnešė pergalę prieš „Alainą“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:44 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)„Arkus“ įveikė „T.A.D.“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 19:58 val.)