Grande vs Vilkai (96:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

R. Issak pelnė tiek pat taškų kiek varžovų komanda ir padėjo „Grande“ iškovoti lengvą pergalę

2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 14:33 val., peržiūros: 697

Sekmadienį, vasario 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Grande” bei svečių „Vilkai“. Aikštelės šeimininkai jau nuo pat pirmųjų minučių atrodė pranašesni už savo varžovus ir su laiku savo pranašumą vis didino bei pasiekė pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pasinaudojo savo ūgio pranašumu ir tiesiog dominavo po varžovų krepšiu. Sužaidus kiek mažiau nei keturias minutes, skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:15. Antrojo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir komandos keisdavo sėkmingais išpuoliais. Vėliau „Grande“ ekipai kiek pavyko padidinti pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:27.

Trečiojo ketvirčio metu „Grande“ ir toliau itin aktyviai naudojosi R.Issak paslaugomis po krepšiu ir tokiu būdu didino savo pranašumą. „Vilkai“ vis bandydavo įkąsti savo varžovams ir šiek tiek sumažindavo savo atsilikimą, tačiau tuomet gaudavo stipresnę atkarpą atgal. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 68:45. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Grande“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 96:55.

R. Issak tempiama „Grande“ vos neprisižaidė su vienais lygos autsaiderių (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:57 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ palaužė „Grande“ ekipą (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)