Kauno NTI-PN vs Ryterna Group (66:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 19:41 val., peržiūros: 853

Pirmadienį, lapkričio 18 d., Kauno NTI-PN salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno NTI-PN“ (2-1) ir „Ryterna Group“ (3-2).

Pirmajame kėlinuke abi ekipos sunkiai rado kelių link varžovų krepšio, tačiau „Ryterna Group“ ekipos krepšininko S. Pakalniškio keli metimai leido svečiams pirmauti 11:14.

Antrajame kėlinuke po dviejų tolimų tikslių metimų „Ryterna Group“ nutolo 16:22. Bet kėlinio antroje pusėje „Kauno NTI-PN“ daugiausia aukštaūgių pastangomis suspurtavo ir sugebėjo po dviejų kėlinių būti priekyje 30:28.

Trečiąjį kėlinuką svečiai pradėjo šešiais iš eilės D. Daugininko taškais, kurie leido persverti rezultatą. Toliau kėlinukas klostėsi taškas į tašką, o po jo rezultatas buvo lygus 45:45.

Lemiamame kėlinuke kova vyko taškas į tašką, tačiau po dviejų tikslių tolimų metimų šeimininkai nutolo 64:58. To „Kauno NTI-PN“ ekipos pergalei šiandien ir užteko. Galutinis susitikimo rezultatas 66:61 (11:14, 19:14, 15:17, 21:16).

„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)Atkakliose C lygos 1/16 finalo rungtynėse laimėjo „Grande“ (2020 birželio 08 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Kauno NTI-PN“ krepšininkų klaidos neleido jiems pasipriešinti BC „Skroblų alėjai ‒ Straight“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 19:58 val.)