Kauno NTI-PN vs Grande (53:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose C lygos 1/16 finalo rungtynėse laimėjo „Grande“

2020 birželio 08 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 888

Birželio 8 dieną, 20:30 valandą, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C lygos 1/16 finalo rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno NTI-PN“ ir svečiai „Grande”. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:68 (20:22, 4:15, 12:14, 17:17).

Rungtynės prasidėjo gan vangiai, su labai netaikliais metimais, tačiau jau po dviejų minučių komandos apšilo, prisiminė, ką reikia daryti ir kėlinuko viduryje „Grande“ buvo priekyje rezultatu 6:8. Antroje kėlinio pusėje žaidėjai visai išsijudino, abejose aikštelės pusėse buvo kieta gynyba, tačiau taškų pavyko sumesti taip pat nemažai. Pirmąjį kėlinį laimėjo „Grande“ rezultatu 20:22.

Antrajame kėlinyje komandos toliau atkakliai kovojo beveik pusę kėlinio, tačiau antroje kėlinio pusėje „Kauno NTI-PN“ šiek tiek išvargo ir svečiai įgijo dviženklį pranašumą 24:37.

Trečiajame kėlinyje šeimininkų žaidžiantis treneris A.Atkočaitis bandė patempt komandą sužaisdamas sėkmingą atkarpa (7:0), tačiau kėliniui artėjant prie pabaigos E.Petrauskas smeigė du tolimus metimus paeiliui ir sugrąžino „Grande“ dviženklę persvarą rezultatu 36:51.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkams nepavyko pavyti varžovų ir pergalę šventė „Grande“ rezultatu 53:68, kurie žengė į aštuntfinalį.

"Grande" komandos kapitonas Tadas Vaitkūnas: "Pirmos varžybos po karantino, tad buvo labai sunki pradžia. Tačiau vyrai parodė charakterį, varžovai taip pat labai stengėsi, bet mes labiau norėjom šiandien."

12 atk. kam.

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno švara“ (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“ (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 19:41 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:03 val.)Tritaškiai metimai leido „Kauno švarai“ po atkaklios kovos palaužti „Grandę“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:31 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)Inirtingoje kovoje triumfavo „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 00:22 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)