Lietuvos geležinkeliai vs Vilkai (93:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 14:13 val., peržiūros: 857

Kovo 1 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Lietuvos geležinkeliai“ priemė svečius „Vilkus“. „Lietuvos geležinkeliai“ buvo iškovoję penkias pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. „Vilkų“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir keturiolika pralaimėjimų.

Rungtynės prasidėjo taikliu „Lietuvos geležinkelių“ dvitaškiu (2:0). Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo šeimininkai (6:5). Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (7:7). Baigiantis ketvirtai minutei tritaškį pataikė „ Vilkai“, o minutės pertraukėlės paprašė „ Lietuvos geležinkeliai“ (9:15). Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (12:18). Aštuntą minutę skirtumas sumažėjo iki vieno taško (17:18). Netrukus dar vieną tritaškį pataikė „ Lietuvos geležinkeliai“ (20:18). Kėlinio pabaigoje daug geriau už varžovus žaidė „ Vilkai“, kuriems pavyko įgyti penkių taškų persvarą (21:26).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „ Lietuvos geležinkeliai“, kurie sužaidus dvi minutes buvo priekyje rezultatu 28:26. Netrukus „ Vilkai“ rezultatą išlygino (28:28). Prasidėjus penktai minutei du taškus po perimto kamuolio pelnė „ Lietuvos geležinkeliai“, o minutės pertraukėlės paprašė „ Vilkai“ (30:30). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „ Vilkai“ (30:33). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (41:43), o minutės pertraukėlės paprašė „ Vilkai“. Kėlinio pabaigoje komandops žaidė lygiai, o sužaidus du ketvirčius komandas skyrė tik vienas taškas (52:51).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „ Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė keturis taškus be atsako (52:55). Penktą minutę skirtumas padidėjo iki septynių taškų (52:59). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė „ Vilkai“ (61:56). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (64:60). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „ Lietuvos geležinkeliai“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki trylikos taškų (77:64).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 18 taškų (82:64). Ketvirtą minutę „Vilkai“ sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (82:73). Į tai taikliu tritaškiu atsakė „ Lietuvos geležinkeliai“ (85:73). Prasidėjus antrai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė „Vilkai“ (85:75). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė dešimt taškų (89:79). Rungtynių pabaigoje „ Lietuvos geležinkeliai“ neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė rezultatu 93:84.

Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai nubloškė savo varžovus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:10 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 12:51 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)