Ryterna Group vs Resmila.lt (90:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 28 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą

2020 sausio 28 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 809

Antradienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna Group“ ir „Resmila.lt“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Ryterna Group“ turėjo problemų su zonine gynyba, tačiau Saulius Pakalniškis smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir šeimininkai persvėrė rezultatą. Po minutės pertraukėlės „Resmila.lt“ puolimas sustojo ir komandas skyrė 6 taškai ( 23:17). Antrame kėlinyje svečiai toliau klydo puolime, o tuo puikiai pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kur susikrovė dviženklį pranašumą – 42:31

Po ilgosios pertraukos „Ryterna Group“ toliau šaudė tolimus metimus ir su kiekviena minute didino pranašumą, o svečiams sunkiai sekėsi atrasti savąjį žaidimą (70:52). Lemiamame kėlinyje „Resmila.lt“ po truputį pradėjo grėsmingai artėti prie varžovų ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, „Ryterna Group“ sugebėjo atstatyti turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 90:75 (23:17, 19:14, 28:21, 20:23)

Po laimėtų rungtynių „Ryterna Group“ ekipos treneris, D.Karosas, teigė:

„Vėlai prasidėjo rungtynės, todėl sunkiai įsivažiavom. Susirinko nemažai žaidėjų, turėjome didelę rotaciją, o varžovai turėjo trumpesnį suoliuką,manau, dėl to laimėjome.“

„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“ (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 19:41 val.)„Resmila.lt“ pratęsė pergalių seriją įveikdama „KMAIK“ penketuką, o A. Ščerba sumetė 43 taškus (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)