Sparta vs T.A.D. (63:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 09 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“

2020 birželio 09 d., Antradienis, 21:44 val., peržiūros: 1043

Birželio 9 dieną, 19:45 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Sparta" (šeimininkai) ir "T.A.D." (svečiai). Komandos stojo žaisti šešioliktfinalio rungtynių. Nors beveik visas rungtynes priekyje buvo "Spartos" krepšininkai, tačiau paskutinėmis minutėmis išbarstė pranašumą ir užleido varžovus į priekį. Vis tik šeimininkus išgelbėjo T. Šoriaus tritaškis, kuris sugrąžino minimalų pranašumą ir leido iškovoti sudėtingą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:62 (14:9, 19:15, 19:18, 11:20).

Rungtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, komandos sunkiai rinko taškus, dažnai klydo, bet "Sparta" demonstravo kokybiškesnį žaidimą ir po truputį tolo. G. Prabulio perimti kamuoliai ir greitos atakos leido šeimininkams nutolti per dviženklį atstumą, o prasidedant ilgajai pertraukai "Sparta" buvo priekyje rezultatu 33:24.

Po ilgosios pertraukos panaši distancija tarp komandų išsilaikė ilgą laiką, bet svečiai surado jėgų atsitiesti. Paskutinio ketvirčio metu skirtumas ėmė tirpti ir sugrįžo intriga. "T.A.D." puikią atkarpą baigė persverdami rezultatą ir susikraudami dviejų taškų pranašumą. "Spartai" liko nedaug laiko išsigelbėti, o čia šaltus nervus pademonstravo T.Šorius ir jo tolimas metimas komandai leido susigrąžinti minimalų pranašumą. Paskutinė "T.A.D." ataka nesusiklostė ir svečiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:62.

Tomas Šorius ("Sparta"):

"patys matėte paskutines minutes, gal dėl koronos mes buvom tokie nesusikaupę, bet pavyko pataikyti ir išsaugoti pergalę".

9 taškai

Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2020 kovo 03 d., antradienis, 21:36 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Ariogala“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:50 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)Banguotame mače „T.A.D“ iškovojo pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 23:01 val.)Įnirtingoje kovoje triumfavo „Sparta“ vyrai (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 17:32 val.)Trečio kėlinio pradžios spurtas 15:0 atnešė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pergalę prieš „T.A.D.“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)