SK „Mattas“ vs Resmila.lt (70:49)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 04 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą

2020 birželio 04 d., Ketvirtadienis, 20:04 val., peržiūros: 926

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės, kuriose susitiko SK "Mattas" ir "Resmila.lt".

Rungtynes abi komandos pradėjo sunkiai po ilgos pertraukos, tačiau pirmieji įsivažiavo SK "Mattas". Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir pasididino pranašumą iki 7 taškų ( 19:12). Antrame kėlinyje ėmė ryškėti SK "Mattas" pranašumas ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė dviženklis pranašumas. "Resmila.lt" sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą ir greitomis atakomis švelninti skirtumą - 31:23

Po ilgosios pertraukos "Resmila.lt" toliau puikiai gynėsi zonine gynyba, o SK "Mattas" puolimas strigo ir komandas skyrė tik 6 taškai. Per likusį laiką šeimininkai sugėjo atstatyti dviženklį pranašumą ( 47:37). Lemiamame kėlinyje SK "Mattas" sudėliojo visus taškus į vietą ir iškovojo kelialapį į kitą etapą. Galutinis rezultatas – 70:49 (19:12, 12:11, 16:14, 23:12)

Po laimėtų rungtynių SK "Mattas" ekipos treneris, A.Dervinskas, teigė:

"Esam mėgėjai prie visko prisitaikome ir šiandien prisitaikėme. Dvigubai lėtesni buvo, tačiau suprantama dėl ko. Nelabai yra ką komentuoti po tokių rungtynių, bet su laiku įsivažiuosime."

7 taškai

„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)Puolimo stiliaus rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Resmila.lt“ komandą (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 12:40 val.)Tritaškiais varžovus užmėtę SK „Mattas“ krepšininkai nepaliko vilčių „Vilkams“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)