0Septyni vs Arkus (46:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 21:40 val., peržiūros: 1153

Ketvirtadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „0Septyni“ ir „Arkus“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp varžovų ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Per likusį laiką „Arkus“ ekipai pavyko surengti keletą greitų atakų, kur nulėmė minimalų atotrūkį prieš „0Septyni“ ekipą ( 10:13). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, tačiau neilgam. „0Septyni“ ekipos zoninė gynyba pradėjo strigti ir svečiai atstatė turėtą pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 24:30.

Po ilgosios pertraukos „Arkus“ toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute atotrūkis tik didėjo. „0Septyni“ tik ketvirčio pabaigoje sugebėjo tik pasispardyti ir sušvelninti skirtumą ( 35:47) . Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar bandė kabintis už rungtynių, tačiau „Arkus“ puikiai atsilaikė gynyboje prieš varžovus ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 46:61

„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„Arkus“ įveikė KK „Žaibą“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Arkus“ įveikė „T.A.D.“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Arkus“ turėjo vargo su KK „Žaibas“ komanda (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„GZP“ be didelio vargo nugalėjo negausiai susirinkusius „0Septyni“ krepšininkus (2020 kovo 03 d., antradienis, 00:05 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)