Gemavila vs 0Septyni (115:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

C lygos pirmenybėse: „0Septyni“ nesulaikė užsivedusių „Gemavila“ krepšininkų

2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 23:33 val., peržiūros: 1015

Antradienį, gruodžio 3 diena, Kauno „Santaros gimanzijoje įvyko C lygos, D pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Gemavila“ bei svečių: „0Septyni“. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę šeimininkai, šventė lengvą pergalę, rezultatu: 115:74 (20:21, 31:13, 34:19, 30:21).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiu žaidimu. Abejos komandos sėkmingai atakavo tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Tai lėmė minimalų skirtumą po pirmojo kėlinio: 20:21. Antrajame kėlinyje „0Septyni“ pradėjo strigti tiek puolime, tiek gynyboje, tuo pasinaudoję šeimininkai inicijavo spurtą, bei antrojo kėlinio išsinešė dviženklę persvarą- 51:34.

Trečiajame kėlinyje „Gemavila“ pradėjo dar labiau tolti, pataikę 7/13 (53,8%) tritaškių, „0Septyni“ krepšininkams nuvijo visas mintis apie pergalę. To pasekoje, rezultatas po trečiojo kėlinio: 85:53. Ketvirtajame kėlinyje Giedrius Jaščericinas dar bandė taisyti reikalus „0Septyni“ komandai, tačiau jau buvo per vėlu. Didesnę koncentraciją bei norą laimėti parodę šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu:115:74.

Naudingiausi žaidėjai:

„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2020 birželio 23 d., antradienis, 20:24 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)„GZP“ be didelio vargo nugalėjo negausiai susirinkusius „0Septyni“ krepšininkus (2020 kovo 03 d., antradienis, 00:05 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Rungtynėse dėl pirmosios pergalės grupėje ‒ „Gemavila“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:06 val.)„0Septyni“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš KK „Žaibas“ komandą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)