Kauno švara vs Lietuvos geležinkeliai (79:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus

2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 918

Antradienį, lapkričio 26 diena Kauno švaros sporto salėje įvyko C lygos A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Kauno švara“ bei svečių- „Lietuvos geležinkeliai“. Pratęsimo pareikalavusioje kovoje, pergalę šventė „Kauno švara“ krepšininkai, rezultatu:79:72 (22:24, 14:19, 16:12, 18:15, 9:2).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, tai atsispindėjo ir po pirmojo kėlinio, kai skirtumas tarp komandų buvo minimalus (22:24). Antrajame kėlinyje dėka gero A. Grabausko žaidimo „Lietuvos geležinkeliai“ spurtavo bei į trečiajį kėlinį išsinešė 7 taškų pranašumą: 36:43.

Trečiajame kėlinyje vyko įnirtinga kova, nei viena komanda nenorėjo atsilikti. Komandos gynėsi agresyviai taip susirinkdamos daug asmeninių pražangų. To pasekoje, rezultatas po trečiojo kėlinio išliko vienženklis 52:55. Ketvirtajame kėlinyje įtampa niekur nedingo: Likus 22 sekundėms iki kėlinio pabaigos J.Tumpa smeigė tritaškį bei atvedė „Kauno švara“ komandą į pratęsimą. Pratęsime geresnį puolimą pademonstravę šeimininkai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 79:72.

„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)