Baltic Transline vs Grande (78:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“

2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 730

Sekmadienį, vasario 16 dieną, Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Baltic Transline“ bei svečių- „Grande“. Atkakliose rungtynėse, pergalę šventė šeimininkai, rezultatu: 78:70 (25:5, 21:18, 14:24, 18:23).

Pirmas kėlinys prasidėjo „Baltic Transline“ komandos spurtu. Taiklūs M. Dimšos tritaškiai (5/6) bei K. Kaupo gera kova po krepšiu (7 AK), leido svečiams po pirmojo kėlinio turėti dviženklį pranašumą- 25:5. Antrajame kėlinyje, svečiai pradėjo taikliaus mesti iš žaidimo, tačiau gerą gynybą demonstravę „Baltic Transline“ ir toliau išlaikė solidų pranašumą- 46:23.

Trečiajame kėlinyje, dėka gero T. Vaitkūno bei V. Jaciko žaidimo, svečiai pradėjo vytis varžovus, to pasekoje, skirtumas tarp komandų po trečiojo kėlinio aptirpo iki trylikos taškų- 60:47. Ketvirtajame kėlinyje „Grande“ bandė kabintis į pergalę. Likus žaisti 1:30 iki varžybų pabaigos, V. Jaciko taiklus baudos metimas, sumažino svečių komandos atsilikimą iki penkių taškų- 73:68. Tačiau kitoje atakoje M.Dimša smeigė tritaškį su persvarą bei užtvirtino savo komandos pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas- 78:70.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 20:29 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:44 val.)Tritaškiai metimai leido „Kauno švarai“ po atkaklios kovos palaužti „Grandę“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:31 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)