Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ vs Vilkai (43:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 778

Pirmadienį, gruodžio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ bei svečių „Vilkai“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė itin nerezultatyviai ir skirtumas nebuvo didelis. Bet svečių ekipa antroje rungtynių pusėje rado daugiau rezervo puolime ir iškovojo svarbią pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė septynis taškus be atsako. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir patys jau pelnė devynis taškus be atsako. Vėliau komandos itin strigo puolime ir tik kelias atakas sugebėjo užbaigti sėkmingai, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:13. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos itin strigo puolime ir per daugiau nei pusę ketvirčio, bendrai sudėjus buvo pelniusios vos septynis taškus. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 17:18.

Trečiojo ketvirčio metu komandos jau kiek dažniau užbaigdavo atakas sėkmingiau. Dar geriau sekėsi „Vilkams“, kurie antroje ketvirčio pusėje pradėjo bėgti į greitas atakas ir ten rinkosi lengvus taškus bei taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 25:36. Lemiamo ketvirčio metu svečiai ir toliau sėkmingai augino savo pranašumą ir galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 43:62.

Darijus Gudaitis („Vilkai“):
“Visas rungtynes vyravo toks gynybinis krepšinis. Abiem komandom sunkiai sekėsi pataikyti. Po ilgosios pertraukos pradėjome taikyti zoninę gynybą ir pasijautė, kad tai veikia, tad toliau laikėme visas rungtynes“.

„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 20:29 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 13:20 val.)