Kauno Rami vs Resmila.lt (75:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką

2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 886

Sekmadienį, kovo 8 d., Jachtklubo sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno Rami“ (8-8) ir „Resmila.lt“ (7-10) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo komandiškai žaidęs „Resmila.lt“ ekipos penketukas, kuris po pirmo kėlinio buvo priekyje 12:20.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dviejų tikslių tritaškių „Kauno Rami“ lygino rezultatą 20:20. Vėliau po du tritaškius apsikeitė A.Ivanauskas ir Š.Bernatavičius, o kėlinio paskutinę sekundę tolimą metimą pataikė ir „Resmila.lt“ mažylis D.Dadurka, po kurio svečiai vėl pirmavo – 32:36.

Trečio kėlinio pradžioje po Š. Petraičio ir G. Mikėno metimų rezultatas rungtynėse tapo lygus 39:39. Greitai „Resmila.lt“ vėl atstatė šešių taškų pranašumą, bet „Kauno Rami“ spurtas kėlinio pabaigoje 9:0 atstatė rungtynėse lygybę – 52:52.

Lemiamame kėlinuke komandos prapliupo tritaškiais ir likus minutei laiko rezultatas vis dar buvo lygus. Vėliau komandos sumetė po vieną dvitaškį ir stojo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu ir toliau kova virė taškas į tašką, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Š.Petraitis persvėrė rungtynių rezultatą, o kitoje pusėje svečių metimas buvo netaiklus. Galutinis susitikimo rezultatas 75:73 (12:20, 20:16, 20:16, 15:15, 8:6).

„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)Puolimo stiliaus rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Resmila.lt“ komandą (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 12:40 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)