Kauno švara vs Grande (93:90)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Tritaškiai metimai leido „Kauno švarai“ po atkaklios kovos palaužti „Grandę“

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 21:31 val., peržiūros: 962

Lapkričio 5 d., antradienį, Kauno Švaros sporto salėje įvyko C lygos rungtynėse, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno švara“ (2-1) ir svečiai „Grande“ (1-2).

Rungtynių pradžioje „Kauno švara“ pirmavo 9:4, tačiau kėlinio antroje pusėje E.Petrauskas ir R.Issak taikliais metimais persvėrė rungtynių svarstykles svečių naudai – 13:16.

Antrąjį kėlinį „Grande“ pradėjo nedideliu spurtu, po kurio įgijo devynnių taškų pranašumą 27:18. Į tai šeimininkai atsakė aštuoniais taškais be atsako ir priartėjo iki minimumo. Visgi, svečiai kėlinio antroje pusėje pataikė keturis tritaškius, kurie leido pirmąją rungtynių pusę „Grandei“ laimėti 39:45.

Trečiąjį kelinuką „Kauno švara“ pradėjo penkiais tolimais metimais, iš kurių tris pataikė P.Vosgirdas, o tai šeimininkams leido persverti rezultatą 56:51. Ir toliau pakiliai žaidę „Kauno švaros“ krepšininkai po E. Stulginsko tolimo metimo paskutinę kėlinio sekundę pirmavo 74:64.

Lemiamame kėlinuke „Grande“ trimis tritaškiais iškart persvėrė rezultatą 76:77. Rungtynių pabaiga susiklostė itin permainingai – komandos keitėsi tiksliais metimais, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. „Grande“ priartėjo iki vieno taško likus 16 sekundžių, tačiau paskutinė jų ataka buvo nesėkminga prametus du tolimus metimus. Galutinis susitikimo rezultatas 93:90 (13:16, 26:29, 35:19, 19:26).

Kauno Švara tik po atkaklios kovos palaužė UNO krepšininkus (2019 spalio 30 d., trečiadienis, 00:10 val.)Kauno Švara tik po sunkios kovos palaužė Vilkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:03 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ palaužė „Grande“ ekipą (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:48 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Kauno švara“ iškovojo itin lengvą pergalę (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)