Arkus vs GZP (65:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„GZP ‒ 2“ atlaikė „Arkus“ spaudimą ir pratęsė pergalių seriją

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 17:27 val., peržiūros: 946

Sekmadienį, gruodžio 1 d., LSMU sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Arkus“ (3-2) ir „GZP ‒ 2“ (5-0) ekipų.

Rungtynes „GZP ‒ 2“ pradėjo trimis tolimais metimais, vėliau dar surengė kelias greitas atakas, baudas sumetė J.Pileckas, o visa tai leido svečiams po pirmo kėlinio būti priekyje 15:19.

Antrajame kėlinuke po A. Labanausko tritaškio ir T. Čekaičio greitos atakos „Arkus“ lygino rungtynių rezultatą 20:20. Vėliau E.Jakavičius smeigė du tolimus metimus, o šeimininkai po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 35:33.

Trečiajame kėlinuke „Arkus“ spurtavo ir nutolo 44:36. Bet tada Š.Krilavičius sumetė du metimus iš po krepšio, du tritaškius iš eilės pataikė J.Pileckas ir „GZP ‒ 2“ jau buvo priekyje. Trapią persvarą svečiai išlaikė iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 53:57.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai vėl pabandė perimti rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau T. Mušenkovo du tolimi metimai leido „GZP ‒ 2“ ekipai atlaikyti varžovų spurtą ir iškovoti šeštąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 65:72 (15:19, 20:14, 18:24, 12:15).

J.Eibukas („GZP ‒ 2“):

„vienas iš trijų sudėtingiausių varžovų, kurie yra mūsų grupėje. Varžovai geri, tačiau šiandien mums Albos taktika gynyboje pasiteisino“.

„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Gemavila“ neatrado priešnuodžių prieš „Arkus“ zoninę gynybą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:29 val.)„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Puikus pirmasis kėlinys „GZP ‒ 2“ atnešė pergalę prieš „Alainą“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)Įnirtingoje kovoje „Arkus“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes (2020 vasario 18 d., antradienis, 22:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)