Ryterna Group vs UNO (87:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą

2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1176

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" ( Mažosios taurės) pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna Group“ ir „UNO“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir "UNO" pavyko įgauti minimalų pranašumą. „Ryterna Group“ toliau lipo varžovams ant kulnų, kur komandas skyrė tik du taškai ( 22:24). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir tik paskutinėmis sekundėmis „UNO" išlygino rezultatą – 46:46

Po ilgosios pertraukos „Ryterna Group“ įgijo rekordinį pranašumą ir "UNO" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 56:47). Vis dėlto, svečiai surengė spurtą 11:1, kur išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ( 64:65). Lemiamame kėlinyje A.Olberkis toliau tempė svečius ant pečių, o „Ryterna Group“ ėmė strigti puolime. Paskutinių sekundžių trileryje „Ryterna Group“ surengė ekeletą atakų aukso vertės, kur iškovojo kelialapį į pusfinalį. Galutinis rezultatas – 87:81 (22:24, 24:22, 18:19, 23:16)

Po laimėtų runtynių „Ryterna Group“ ekipos treneris teigė:

"Manau, gale protingiau sužaidėme. Per minutės pertraukėlę nusiraminome ir pradėjome nebelipti į medį. Džiaugiamės patekę į TOP4"

Gediminas Šuklevičius

Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)Nuo pat pirmųjų minučių kontroliavę rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 22:00 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)