Vilkai vs SK „Mattas“ (75:114)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tritaškiais varžovus užmėtę SK „Mattas“ krepšininkai nepaliko vilčių „Vilkams“

2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 576

Pirmadienį, sausio 20 d., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Vilkai“ (2-9) ir SK „Mattas“ (8-1) ekipų.

Rungtynes SK „Mattas“ pradėjo keturiais tolimais šūviais, kurie iškart leido pabėgti dviženkle persvara. Vėliau svečiai pridėjo dar keturis tritaškius, dėjimu rungtynes papuošė A.Gavelis, o SK „Mattas po pirmo kėlinio jau pirmavo 11:32.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami 0:11. Vėliau jie pridėjo dar šešis tritaškius ir įpusėjus susitikimui pirmavo 21:67. Per pirmą pusę M.Jakštas įmetė septynis, o K.Dimitrijevas – penkis tolimus metimus.

Trečiajame kėlinyje prie svečių toliašaudės artilerijos prisijungė ir M.Mackevičius (per kėlinį įmetė penkis), o SK „Mattas“ pasibaigus trečiam kėlinukui pirmavo 39:97.

Ketvirtą kėlinį „Vilkai“ pradėjo spurtu 12:2, tačiau tada tritaškį smeigė Ž.Jašinas, taip peržengdamas šimto svečių pelnytų taškų ribą. Šeimininkai šį kėlinį laimėjo net 36:17, tačiau rungtynes pralaimėjo 75:114 (11:32, 10:35, 18:30, 36:17).

Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)KSM 93 tik po atkaklios kovos palaužė SK Mattas krepšininkus (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:46 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)Jau trečiame kėlinyje „Neveronys ‒ KKA“ sumetė 100 taškų ir nepaliko vilčių „Vilkams“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 21:21 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)