Vilkai vs Lietuvos geležinkeliai (60:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą

2019 spalio 15 d., Antradienis, 08:44 val., peržiūros: 880

Pirmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilkai“ ir „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynės prasidėjo „Vilkų“ naudai, o „Lietuvos geležinkeliai“ svaidė pro šalį tolimus metimus ir šeimininkai atitrūko nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės svečiai pakeitė startinį penketuką, kur davė naudos. „Lietuvos geležinkeliai“ baudos metimais ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir įsiveržė į priekį ( 16:21). Antrame ketvirtyje sveičiai įjungė aukštesnę pavarą ir sausa atkarpa susikrovė dviženklį pranašumą, o per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, kur „Lietuvos geležinkeliai“ išsaugojo susikrautą atotrūkį– 32:43.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki rekordinio, tačiau „Vilkai“ vėl pasinaudojo netaikliais varžovų metimais ir ėmė mažinti skirtumą ( 50:62). Lemiamame kėlinyje svečiai atsilaikė prieš varžovų šturmą ir ketvirčio pabaigoje „Lietuvos geležinkeliai“ sugebėjo pasiekti rekordinį turėtą pranašumą prieš „Vilkus“. Galutinis rezultatas – 60:82 (16:21, 16:22, 18:19, 10:20)

„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)