Baltic Transline vs Vilkai (86:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 20:44 val., peržiūros: 796

Sekmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ ir „Vilkai“

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Baltic Transline“ , tačiau „Vilkai“ atrado savąjį žaidimą ir sugebėjo ne tik, kad išlyginti rezultatą, bet ir įgyti minimalų pranašumą ( 18:19). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą, kur laimėjo atkarpą 17:0 bei aitrūko nuo varžovų – 38:28.

Po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ toliau nestabdė apsukų ir pasiekė rekordinį pranašumą – 17 taškų, tačiau „Vilkai“ nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir sugebėjo sužaisti lygiai šį kėlinuką su šeimininkais. ( 58:48). Lemiamame kėlinyje „Baltic Transline“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės ir įpusėjus ketvirčiui komandas jau skyrė 22 taškai. Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Baltic Transline“ iškovojo pergalę, rezultatu – 86:62 (18:19, 20:9, 20:20, 28:14)

„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 20:29 val.)Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)