Gemavila vs Alaina (99:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 28 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę

2020 sausio 28 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 1077

Sausio 28 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Alaina“ (svečiai). Dar pirmoje rungtynių dalyje dviženklį pranašumą susikrovę „Gemavilos“ krepšininkai užtikrintai atrodė viso susitikimo metu ir galiausiai laimėjo rungtynes įtikinamu rezultatu 99:63 (20:11, 27:25, 31:6, 21:21).

Puikiai tritaškius metimus pataikę šeimininkai dar pirmojo kėlinuko metu nutolo ir jų pranašumas pasiekė dešimties taškų ribą. Antrame ketvirtyje pagaliau išsijudino ir „Alainos“ puolimas, komanda trumpam buvo priartėjusi prie varžovų, bet tuomet „Gemavila“ vėl pademonstravo puikų puolimą, susigražino dviženklį pranašumą, o abi ekipos jau žaidė kur kas rezultatyviau. Prasidedant ilgajai pertraukai „Gemavila“ buvo priekyje rezultatu 47:36.

Po ilgosios pertraukos „Gemavila“ įjungė aukštesnę pavarą ir jei „Alaina“ dar turėjo vilčių kovoti dėl pergalės, tai visos jos žlugo šio ketvirčio metu, kurį šeimininkai laimėjo net 25 taškų skirtumu. Paskutinis ketvirtis jau tebuvo formalumas, šeimininkai žaidė atsipalaidavę ir galiausiai užtvirtino savo pergalę rezultatu 99:63.

Andrius Jefremov („Gemavila“):

„varžovai nebuvo silpni, tačiau mes susirinkome ne pilnos sudėties, todėl buvome labai susikaupę ir tai leido pasiekti pergalę“.

„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Gemavila be problemų įveikė Alaina vyrukus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:34 val.)