Kauno TPMC ‒ 2 vs Resmila.lt (101:98)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 29 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ nusileido „Kauno TPMC-2“

2019 spalio 29 d., Antradienis, 19:47 val., peržiūros: 748

Spalio 29 dieną 18:15 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Kauno TPMC-2“ (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 101:98 (16:13, 27:29, 27:26, 31:30).

Pirmojo kėlinio pradžia komandoms buvo nerezultatyvi. Komandoms teko prisitaikyti prie itin mažos salės. „Resmila.lt“ taip pat turėjo žaidėjų trūkumą, tad taupydami jėgas stengėsi mėtyti daugiau tolimų metimų, kurie skrido pro šalį. Antroje kėlinio pusėje komandoms pavyko žaisti rezultatyviau. Pirmąjį kėlinį laimėjo šeimininkai rezultatu 16:13. Antrojo kėlinio pirmas minutes „Kauno TPMC-2“ didino pranašumą iki kol turėjo 11 taškų pranašumą. Tačiau antroje kėlinio pusėje „Resmila.lt“ prapliupo tritaškiais ir rezultatą išlygino. Po dviejų kėlinių priekyje „Kauno TPMC-2“ rezultatu 43:42.

Trečiojo kėlinio situacija buvo labai panaši į antrojo kėlinio. Kėlinio pradžioje šeimininkai, naudodami spaudimą nuo pat galinės linijos, spurtavo ir įgijo 12 taškų pranašumą. Tačiau antroje kėlinio pusėje, tolimais metimais, „Resmila.lt“ ištirpdė pranašumą 2 taškų. Po trijų kėlinių vis dar priekyje „Kauno TPMC-2“ rezultatu 70:68. Ketvirtjame kėlinyje šeimininkai vėl pasinaudojo spaudimu ir vėl įgijo 10 taškų pranašumą, kurį išlaikė beveik iki rungtynių pabaigos. Likus porai minučių svečiai vėl tolimais metimais prisivijo varžovus ir viskas sprendėsi paskutinę rungtynių minutę. Likus 17 sekundžių, „Resmila.lt“ stojo mesti tris baudų metimus, kai atsilikinėjo 4 taškais. Tačiau prametė vieną metimą, teko prasižengti, o varžovai sumetę baudas šventė pergalę rezultatu 101:98.

“Kauno TPMC-2“ komandos treneris M.Červinskas: „Iš tikrųjų banguotos rungtynės, varžovai labai gerai pataikė metimus, mes, nors ir savoje salėje, tačiau nesumetėm tų metimų, kuriuos turėjom sumesti. Varžovų neprognozuojami tolimi metimai leido jiems likti rungtynėse ir kovoti, tačiau mūsų buvo daugiau, jaunesni, greitesni ir pergalę pasiekti pavyko.“

Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)„Resmila.lt“ atkaklioje kovoje nukovė „KMAIK“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Resmila.lt“ išsivežė sunkią pergalę iš Kauno NTI PN (2020 sausio 07 d., antradienis, 19:36 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ (64:70) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:19 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Resmila.lt“ įveikti „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)