Gatvės vaikai ‒ Street Food vs Titranga ‒ Feniksas (59:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 842

Sekmadienį. Vasario 23 – ąją dieną Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio kamandų, kuriose aikštės šeimininkai „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ priemė svečius „Titranga ‒ Feniksas“. „Titranga ‒ Feniksas“ buvo iškovoję tris pergales ir dvylika kartų buvo pralaimėję. „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ buvo pralaimėję visas keturiolika rungtynių.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o geriau sekėsi svečiams. Prasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė du taškai (5:7). Daugiau „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ varžovams neleido atitolti ir komandos žaidė lygiai. Visgi įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 4 taškų (10:14). Ketvirčio pabaigoje „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ pataikė keturis taškus ir išlygyno rezultatą – 15:15.
Antro ketvirčio pradžioje du taškus pelnė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (17:15). Vėliau atkarpą geriau sužaidė priešininkai, po kurios „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komanda surengė spurtą 6:0. Paskutines keturias ketvirčio minutes užtikrintai žaidė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“, kurie įgijo dviejų taškų persvarą – 28:26.

Trečią ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo „Titranga ‒ Feniksas“, tuo pačiu atsakė ir priešininkai. Visą ketvirtį komandos žaidė apylygiai. Likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 6 taškai (38:32). Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai, kuriem pavyko padidinti pranašumą iki 7 taškų – 43:36. Ketvirtą ketvirtį geriau pradėjo„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ , kuri pirmą ketvirčio pusę gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus (51:44). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei priešininkams sunkiai sekėsi žaisti. Visgi „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komanda neleido rungtynių pabaigoje varžovams atkūrti intrigos ir iškovojo pergalę rezultatu 59:55.

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandos treneris A.Jankauskas: Susikaupimas ir noras laimėti pirmą pergalę padėjo šiandiena laimėti.

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ nepasipriešino „Batniavos“ komandai (2019 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ (64:70) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:19 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 21:32 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 19:27 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)