0Septyni vs GZP (65:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ be didelio vargo nugalėjo negausiai susirinkusius „0Septyni“ krepšininkus

2020 kovo 03 d., Antradienis, 00:05 val., peržiūros: 1044

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „0Septyni“ su svečiais – „GZP“. Beveik visą laiką pirmavę svečiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo gan vangiai. Tik įpusėjus ketvirčiui komandos pagaliau įsižaidė ir pradėjo rodyti savo gabumus. Po atkarpos 7:0 „GZP“ pavyko pasiekti dviženklį pranašumą (6:16). Kėlinio pabaigoje po dviejų iš eilės G. Jaščericino („0Septyni“) dvitaškių, skirtumas kiek aptirpo – 15:22.

Antrajame rungtynių kėlinyje svečiai toliau diktavo žaidimo tempą ir neleido varžovams priartėti. Po taiklaus J. Pilecko tolimo šūvio komandas skyrė jau 14 taškų (17:31). Antroje kėlinio pusėje komandos tiesiog keitėsi taikliais metimais, o atstumas tarp komandų pakito nežymiai – 31:41.

Po ilgosios pertraukos su naujomis jėgomis į aikštę įžengė „0Septyni“. Jie ne tik gerokai pristabdė „GZP“ krepšininkus, bet ir patys puikiai puolė varžovų krepšį. Nors antroje kėlinio pusėje šeimininkai beveik visus taškus pelnė taikliais baudų metimais, tai nesutrukdė pasivyti varžovų bei trumpam išsiveržti į priekį. Tačiau paskutinės atakos metu svečiai vėl persvėrė rezultatą į savo pusę – 52:53.

Paskutinysis rungtynių ketvirtis priklausė „GZP“ komandai. Pažadinti varžovų spaudimo jie susikaupė ir žaidė pilnu pajėgumu. Per šias 10 minučių svečiai įsviedė net 6 tolimus metimus ir tai padėjo daugiau nei pakankamai atitrūkti nuo varžovų ir iškovoti pergalę rezultatu – 65:83.

„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)C lygos pirmenybėse: „0Septyni“ nesulaikė užsivedusių „Gemavila“ krepšininkų (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 23:33 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)