Resmila.lt vs Batniava (68:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą

2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 954

Lapkričio 4 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir „Batniava“ (svečiai). Rungtynės buvo kietos, žaidėjai prisirinko pražangų, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. M. Gustainio vedama „Batniava“ pasiekė pergalę rezultatu 68:77 (20:20, 15:20, 17:17, 16:20).

Jau nuo rungtynių pradžios tapo aišku, kad komandos žais dideliu tempu, krepšininkai metimus atlikdavo vos tik gavę progą, o kiek geriau taškus rinkti sekėsi „Batniavos“ krepšininkams, kurie gana anksti įgijo nedidelį pranašumą ir šią distanciją sėkmingai išlaikė iki pat ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinukų „Batniava“ pirmavo rezultatu 40:35.

Antroje susitikimo dalyje krepšininkai greitai rinkosi pražangas, žaidimas tapo kietesnis, nors „Resmila.lt“ ir bandė atsitiesti, bet varžovai visą laiką išliko priekyje, o lemiamoje rungtynių atkarpoje M. Gustainio vedami svečiai susikrovė tvirtesnį pranašumą ir taip įtvirtino savo pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:77.

Martynas Gustainis („Batniava“):

sulipdėme šiemet vieną komandą iš dviejų. O savo pasirodymo šiandien nesureikšminu, svarbiausia komanda laimėjo, gal dėl tos pergalės negavo pažaisti kai kurie žaidėjai, bet labai norėjome laimėti.“

„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)