UNO vs Neveronys ‒ KKA (58:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nuo pat pirmųjų minučių kontroliavę rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „UNO“ ekipą

2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 899

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Neveronys ‒ KKA“.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai strigo „Neveronys ‒ KKA“ zoninėje gynyboje ir „UNO“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 5:12). Po pertraukėlės svečiams sunkiai sekėsi išnaudoti greitas atakas, kur nepavyko pasididinti pranašumo ( 14:21). Antrame kėlinyje „Neveronys ‒ KKA“ toliau nestabdė apsukų tiek puolime, tiek gynyboje ir komandas jau skyrė 15 taškų – 22:37

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečių gynėjai toliau buvo neįkandomas riešutėlis varžovams ( 44:65). Lemiamame kėlinyje „UNO“ nepavyko sukurti spurto, o „Neveronys ‒ KKA“ stabiliai užbaigė rungtynes ir iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę, rezultatu – 58:83 (14:21, 8:16, 22:28, 14:18)

Po laimėtų rungtynių „Neveronių ‒ KKA“ ekipos treneris, A.Karpavičius, teigė:

„Labai įdomios rungtynės šiandien buvo. Teisėjai galvojo, kad kontroliavo rungtynes, o varžovai – mus. Vis dėlto, kontrolė ir pergalė buvo mūsų “

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)Jau trečiame kėlinyje „Neveronys ‒ KKA“ sumetė 100 taškų ir nepaliko vilčių „Vilkams“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 21:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)