Grande vs UNO (60:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 848

Pirmadienį, lapkričio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Grande“ bei svečių „UNO“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo svečiai, kurie uždavė tonusą jau nuo pat pirmojo ketvirčio pabaigos ir kryptingai žengė pergalės link.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri iškart pradėjo diktuoti savas sąlygas ir įgijo dviejų atakų pranašumą. Vėliau skirtumas tarp komandų per daug nekito, kadangi komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Per likusias dvi minutes, „UNO“ savo puolimą užsuko kaip reikiant ir kėlinuką užbaigė 9:2 spurtu ir įgyta dviženkle persvara. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:23. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo “Grande”, kurie po truputį pradėjo likviduoti savo atsilikimą. Per likusį kėlinio laiką niekas nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:35.

Trečiojo ketvirčio metu „Grande“ ir toliau sėkmingai artėjo prie savo varžovų ir po truputį skirtumas tarp komandų tirpo. Likus žaisti apie tris minutes, skirtumas tarp komandų sumenko iki vieno taško, tačiau ketvirčio pabaigoje kur kas geriau atrodė „UNO“ ekipa, kurie spurtavo ir vėl nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 44:52. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai vėl pradėjo po truputį mažinti savo atsilikimą, tačiau vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Grande“ taip ir nesugebėjo grįžti į rungtynes ir pergalę iškovojo „UNO“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 60:71.

„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:03 val.)„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ palaužė „Grande“ ekipą (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)