T.A.D. vs KK „Žaibas“ (75:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Įtemtose rungtynėse: KK „Žaibas“ nugalėjo T.A.D

2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 1081

Sekmadienį, J.Dobkevičiaus sporto salėje įvyko C lygos, D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: T.A.D bei svečių- KK „Žaibas“. Įtemtoje kovoje, pergalę džiaugėsi KK „Žaibas“, rezultatu: 75:80 (16:14, 12:25, 24:14, 23:27).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis 16-14. Antrajame kėlinyje, geras G. Danilevičiaus bei J. Fiodorovičiaus žaidimas puolime leido svečiams įsiveržti į priekį bei susikrautį dviženklę persvarą: 28:39.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai neketino pasiduoti, greitomis atakomis spurtavę bei taikliais tritaškiais atakavę šeimininkai greit prisivijo varžovus(po 3kl- 52:53) bei paliko intrigą ketvirtajam kėliniui. Ketvirtajame kėlinyje, šeimininkai pradėjo dažniau klysti, tuo pasinaudoję KK „Žaibas“ pelnydavo lengvus taškus. A.Jauniškis dar bandė traukti T.A.D komandą į pergalę, tačiau geresnę koncentraciją bei pataikymą parodę svečiai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 75:80.

Šiandien buvome greitesni už varžovus.

„0Septyni“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš KK „Žaibas“ komandą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:46 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė KK „Žaibas“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:32 val.)„Arkus“ įveikė KK „Žaibą“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:33 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje palaužė „T.A.D.“ pasipriešinimą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 19:57 val.)Banguotame mače „T.A.D“ iškovojo pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 23:01 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Arkus“ įveikė „T.A.D.“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 19:58 val.)