0Septyni vs T.A.D. (83:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą

2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 21:38 val., peržiūros: 1004

Ketvirtadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „0Septyni“ ir „T.A.D.“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko visą kėlinuką įrodyti savo pranašumo ( 22:20), Antrame kėlinyje „T.A.D.“ pradėjo strigti tiek gynyboje, tiek puolime, o „0Septyni“ puikiai išnaudojo galimybes puolime ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą – 57:48.

Po ilgosios pertraukos „0Septyni“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose, tačiau „T.A.D.“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir pradėjo lipti šeimininkams ant kulnų . Vis dėlto, lemiamame kėlinyje „0Septyni“ pademonstravo nesustabdomą puolimą ir viską sudėlioji į vietas per keletą minučių. Šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 83:68 (22:20, 21:12, 14:16, 26:20)

„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Arkus“ įveikė „T.A.D.“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje palaužė „T.A.D.“ pasipriešinimą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 19:57 val.)C lygos pirmenybėse: „0Septyni“ nesulaikė užsivedusių „Gemavila“ krepšininkų (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 23:33 val.)