Lietuvos geležinkeliai vs KSM '93 (69:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 17:14 val., peržiūros: 845

Sekmadienį, Sausio 19 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio“ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Lietuvos geležinkeliai“ bei svečių „KSM ‘93“. Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau šeimininkai nesugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą pačioje rungtynių pabaigoje – šį kartą meistriškumo derinys buvo svečių pusėje, o šeimininkai stengdamiesi kuo greičiau pasivyti priešininkus ėmė trumpinti atakas ir bandyti gelbėtis tritaškiais, bet jie runtynių pabaigoje nebekrito. Susitikimas baigėsi rezultatu – 69:76.

Rungtynių pradžioje geriau pradėjo šeiminkai kurie surengė spurtą 6:0. Bet svečiai greitai išlygino rezultatą ir žaidimas vyko visa ketvertį apylygiai – 20:16.

Antrajį ketvertį komandos apsikeitė taikliais metimais – 22:20. Sužaidus dvi minutes šeimininkai paspruko keliais taškais į priekį – 28:22. Nors žaidimas vyko tarp komandų apylygis, tačiau „Lietuvos geležinkelio“ komandos žaidėjai buvo stipresni ir labiau pataikė į krepšį. Pasibaigus ketverčiui šeimininkai ir vėl pirmavo – 39:33.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai užtikrintai žaisdami puolime ilgai neleido varžovams priartėti, bet antroje ketverčio pusėje svečiai sužaidė gerą atkarpą ir pabėgo 4 taškais nuo priešininkų, tačiau ketverčio pabaigoje neišsaugojo pranašumo ir turėjo trapią vieno metimo persvarą – 51:49.

Ketvirtojo ketverčio pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkams.M.Ragauskas pataikė du tritaškius ir vėl „Lietuvos geležinkelio“ komanda pirmavo. Antrojo ketverčio pusė buvo nerezultatyvi, šeimininkai prametė keletą gerų metimų iš po krepšio, bet vistiek likus žaisti tris minutes dar buvo rungtynėse, o švieslentėje degė lygus rezultatas – 65:65. Netrukus svečiai pelnė 6 taškus be atsako, o šeimininkai nutarė gelbėtis trumpomis atakomis ir tolimais metimais, tačiau iki šiol gana neblogai tritaškius metusi „Lietuvos geležinkelio“ komanda per paskutines dvi minutes sunkiai sekėsi pelnyti taškus ir turėjo pripažinti geriau užtikrinčiau rungtynių pabaigę sužaidusių varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:76.

„KSM ‘93“ komandos treneris M.Dovidavičius: Šitos rungtynės buvo sunkios , nes mūsų vyrai sekmadieniais nepasiruoše žaisti, bet pergalę lėmė komandinė dvasia.

Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)„KSM 93“ lemiamo ketvirčio metu įveikė iš žaidimo nieko nepataikiusius „Lietuvos geležinkelius“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)M. Staniukaičio ir J. Sinkevičiaus duetas atvedė „KSM '93“ ekipą į sunkią pergalę prieš „UNO“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:30 val.)