Baltic Transline vs Lietuvos geležinkeliai (83:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“

2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 912

Sekmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ ir „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Baltic Transline“ sugebėjo greitomis atakomis atitrūkti nuo varžovų ir išlaikyti minimalų pranašumą ( 18:14). Antrame ketvirtyje „Lietuvos geležinkeliai“ pradėjo naudoti zoninę gynybą, kur varžovai pradėjo strigti ir ketvirčio pabaigoje sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus – 33:32.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įkrito į duobę, o tuo pasinaudoję „Baltic Transline“ šovė į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 58:47). Lemiamame kėlinyje toliau „Baltic Transline“ demonstravo puikų pataikymą, o svečiams krepšys buvo tarsi užsirišęs ir šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 83:60 (18:14, 15:18, 25:15, 25:13

Po laimėtų rungtynių „Baltic Transline“ ekipos treneris teigė:

„Neblogai susigynėme, pavyko pataikyti puolime ir iškovojo pergalę.“

„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)