Lietuvos geležinkeliai vs SK „Mattas“ (69:98)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK Mattas nesunkiai susidorojo su Lietuvos Geležinkeliais

2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 718

KKL C lygos A pogrupio rungtynėse susitiko šeimininkai Lietuvos Geležinkeliai bei SK Mattas komandos. Aštuntoje vietoje turnyrinėje lentelėje esantys šeimininkai metė iššūkį svečiams, kurie rikiuojasi keturiomis pozicijomis aukščiau ir yra įsitvirtinę ketvirtoje pozicijoje.

Rungtynių kontrolę nuo pat pradžių į savo rankas pasiemė SK Mattas krepšininkai. Kur kas agresyviau abiejose aikštės pusėse žaidę šeimininkai savo varžovams per pirmas penkias kėlinuko minutes neleido pelnyti nė taško, o patys spurtavo 14:0 bei privertė Lietuvos Geležinkelių krepšininkus paprašyti minutės pertraukėlės. Trumpa pauzė šeimininkams nepadėjo. Juodą aprangą vilkintys SK Mattas vyrukai ir toliau lengvai vertė vieną po kito taiklius metimus iš po krepšio bei sužaidus du kėlinius turėjo net 26-ių taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje rungtynių scenarijus visiškai nesikeitė. Į priekį Mindaugo Jakšto vedami ir toliau nesustabdomai žaidę SK Mattas krepšininkai laikui bėgant pasiekė net 30-ies taškų pranašumą, tačiau jų puolimo mašina ties tuo nesustojo. Jei Lietuvos Geležinkeliai taikliais metimais į krepšį džiaugėsi tik epizodiškai, tai jų varžovai palaipsniui artėjo prie šimto taškų ribos. Tiesa, rungtynėms einant į pabaigą svečių komanda puolime pradėjo strigti, o tuo pasinaudoję šeimininkai stipriai sušvelnino rezultatą pataikydami vieną taiklų tritaškį po kito, tačiau rungtynių eigai pakeisti to nepakako, nes skirtumas tarp komandų buvo per didelis.

8 rezult. perd.

Komandos „SK Mattas“ žaidėjo Vilmanto Vainausko komentaras: „Gynybinių sugebėjimų dar trūksta, bet puolime labai viskas super. Reikia tik tobulėti gynyboj ir viskas bus tik geriau.“

SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)