UNO vs Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (71:49)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 16 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą

2019 spalio 16 d., Trečiadienis, 21:59 val., peržiūros: 971

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“.

Nuo pat pirmųjų minučių lygos debiutantams , Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, ekipai prisvilo pirmas blynas, kur „UNO“ ekipa dominavo tiek puolime, tiek gynyboje ir jau po pirmo kėlinuko komandas skyrė 20 taškų ( 28:8). Antrame kėlinyje „UNO“ atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai sugebėjo laimėti antrą ketvirtį vienu tašku – 38:19.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ niekaip nesugebėjo panaikinti dviženklio, o aikštelės šeimininkai niekaip neužsikabino už žaidimo, kurį demonstravo pirmame kėlinyje ( 53:34). Ketvirtame kėlinyje sveičiai kilo į lemiamą šturmą, tačiau „UNO“ ekipos stratinis penketukas sudėliojo viską į vietas ir šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 71:49 (28:8, 10:11, 15:15, 18:15)

„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 13:20 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 21:32 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)