Kauno NTI-PN vs Kauno TPMC ‒ 2 (85:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 20:04 val., peržiūros: 958

Spalio 21 dieną 18:30 val., Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisų namų sporto salėje susitiko „C lyga” turnyro komandos „Kauno NTI – PN“ (šeimininkai) ir „Kauno TPMC – 2“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 85:74 (27:20, 20:18, 19:18, 19:18)

Rungtynių pradžioje komandos išbėgo susikaupusios ir pasiruošusios kovoti. Visą kėlinį komandos kovėsi taškas į tašką, tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį ir kėlinį laimėti rezultatu 27:20. Antrajame kėlinyje komandos toliau atkakliai kovėsi dėl kiekvieno aikštelės centrimetro. „Kauno TPMC“ stengėsi sumažinti skirtumą, bet šeimininkai vis įmesdavo tolimą metimą ir neleisdavo varžovams priartėti. Po dviejų kėlinių priekyje „Kauno NTI – PN“ rezultatu 47:38.

Trečiajame kėlinyje komandos toliau įnirtingai kovėsi. Pusę kėlinio skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Antroje kėlinio pusėje „Kauno TPMC“ komandai pavyko priartėti iki 4 taškų skirtumo, tačiau neilgai trukus šeimininkai vėl susigrąžino turėtą skirtumą (66:56). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą visą kėlinį ir šventė pergalę rezultatu 85:74.

„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ (64:70) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:19 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)