Baltic Transline vs Neveronys ‒ KKA (72:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Pernykščiai čempionai „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ sezoną pradėjo pergale tik po pratęsimo

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 22:46 val., peržiūros: 883

Sekmadienį, spalio 28-ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo žaistos KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų – „Baltic Transline“ ir svečių – „SK „Neveronys“ ‒ LKK“.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai – tiek puolime, tiek gynyboje, turbūt dėl to, kad abiejų komandų žaidėjai taip pat vangiai susirinko į rungtynes. Pirmoji kėlinio dalis buvo nerezultatyvi, tačiau antrojoje komandos pagaliau pradėjo žaisti laisviau ir demontruoti tikrąjį savo potencialą. Po pirmojo kėlinuko šeimininkai turėjo 5 taškų deficitą – 12:17. Antrojo kėlinuko pradžia sėkmingiau susiklostė „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ komandai, kurie netrukus įgijo ir dviženklę persvarą, kurią jiems pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos – 23:37.

Po ilgosios pertraukos svečių puolimas kiek sustojo, tačiau „Baltic Transline“ taip pat sunkiai rado būdų pelnyti taškus. Nors vienu metu komandas skyrė net 19 taškų, tačiau šeimininkai pradėjo bombarduoti varžovų zoninę gynybą tolimais metimais po spurto 19:6 sugrįžo į rungtynes ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino deficitą iki vienžeklio skaičiaus – 44:52. Ketvirtasis kėlinukas ir toliau buvo sėkmingas šeimininkų tritaškininkams. Sužaidus tris minutes komandas skyrė jau tik vienas metimas (50:52). Tačiau svečiams pavyko išlaikyti persvarą savo rankose. Paskutinės kėlinio minutės buvo labai atkaklios, iki kėlinio pabaigos likus žaisti minutę M. Lesčinskas tolimu metimu išlygino rezultatą. Per likusį laiką abi komandos turėjo puikių šansų išplėti pergalę, tačiau jais nepasinaudojo ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 63:63. Papildomas laikas sėkmingiau klostėsi „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ komandai, kurie netrukus vėl įgijo 5 taškų pranašumą. Šeimininkai ir toliau bandė gelbėtis tolimais metimais ir tai iš dalies veikė – likus žaisti minutę komandas skyrė vos taškas. Netrukus iš toli pataikęs L.Stankevičius leido svečiams atitrūkti 4 taškais, bet likus žaisti 8 sekundes V.Bezrukov dvitaškiu perpus nubraukė varžovų persvarą. Paskutinės sekundės vėlgi buvo chatotiškos. Svečiai suklydo palikdami šansus šeimininkų komandai ne tik išlyginti rezultatą, bet galbūt ir laimėti rungtynes, tačiau ir „Baltic Transline“ ekipa paskutinėje atakoje suklydo ir svečiai iškovojo pergalę rezultatu – 72:74 (12:17, 11:20, 21:15, 19:11, 9:11).

Po laimėtų rungtynių „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ komandos žaidėjas A.Karpavičius kalbėjo: „Šiandien pavyko laimėti, nes galbūt labiau norėjom. Buvo tikrai sunku žaisti penkiese, tik paskutiniam kėliinui prisijungė dar vienas žaidėjas. Šaunuoliai, žaidėjai parodė charakterį, kad ir be pagrindinės sudėties šie vaikinai gali reprezentuoti čempionų komandos vardą – labai smagu. Pirmos rungtynės dar tik, smagu, parodėm charakterį“

„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)