BC „Rhino“ vs BC „Straight“ (46:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 18:59 val., peržiūros: 773

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Rhino“ ( 0/4) ir svečių teisėmis atvykę BC „Straight“ ( 7/0).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau šeimininkų puolimas strigo ir M.Banevičius buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką BC „Straight“ ekipai niekaip nepavyko atitrūkti nuo varžovų, tačiau paskutinėmis sekundėmis svečiai surengė keletą greitų atakų ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 15:22). Antrame ketvirtyje svečiai toliau tolo, o BC „Rhino“ tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus , o BC „Straight“ išsaugojo pranašumą – 20:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau naudojo spaudimą, kur BC „Straight“ varžovų klaidas paversdavo lengvais taškais. Vis dėlto, BC „Rhino“ sugebėjo sumažinti persvarą iki vienženklio skirtumo, tačiau svečiai surengė spurtą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 23 taškų pranašumą ( 33:56). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, kur BC „Straight“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 46:71 (15:22, 5:10, 13:24, 13:15)

BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)