Nauja banga vs Neveronys ‒ KKA (69:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 725

Vasario 24 dieną, 15:45 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Nauja Banga" (šeimininkai) ir "Neveronys – KKA" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštunfinalio rungtynių, tačiau intrigos šiandien nebuvo, "Neveronys – KKA" jau pirmomis minutėmis nutolo, tvirtai kontroliavo rungtynių eigą, bei pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 69:89 (10:28, 15:24, 21:18, 23:19).

Pirmomis minutėmis "Neveronys – KKA" krepšininkai atrodė itin susikaupę, žaidėjai iš karto ėmė tolti ir rungtynes pradėjo spurtu 12:0, nors skirtumas ir toliau augo, bet "Nauja Banga" pagaliau išjudino savo puolimą ir nors patys sužaidė kiek rezultatyviau. Iki pat ilgosios pertraukos "Neveronys – KKA" išlaikė milžinišką tempą, o labai rezultatyvus žaidimas leido varžovus lenkti daugiau nei dvigubai 25:52.

Antroje rungtynių dalyje "Neveronys – KKA" žaidėjai dar labiau atsipalaidavo, todėl skirtumas nustojo augęs ir dabar komandos jau žaidė kur kas lygiau. "Nauja Banga" turėjo ne vieną progą surengti ir greitas atakas, tačiau sugražinti intrigą ir panaikinti varžovų atsilikimą jiems buvo per sunki užduotis. "Neveronys – KKA" komanda kartais tiesiog persistengdavo žaisdami puolime, neišnaudojo gerų progų, todėl nesugebėjo pasiekti simbolinės šimto taškų ribos. Vis tik jų pergalė aštunfinalio serijoje atrodė pakankamai solidi 69:89.

„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)Pernykščiai čempionai „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ sezoną pradėjo pergale tik po pratęsimo (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:46 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ liko nenugalėti ir iškovojo C lygos čempionų titulą (91:80) (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 22:48 val.)