KK „Žaibas“ vs Street Food (63:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 21:43 val., peržiūros: 1066

Sekmadienį, spalio 28 dieną, Kauno technokos kolegijos salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos KK „Žaibas“ bei svečių „Street food“. Svečių ekipa savo varžovams priešinosi iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, bet tuomet aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir išsaugojo turėtą pranašumą.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo šiek tiek chaotiškai, abi ekipos klydo, metė neparuoštus metimus, tačiau praėjus kiek daugiau nei 4 minutėm abi komandos nebuvo pelnusios dar nei vieno taško. Pirmuosius taškus pelnė KK „Žaibas“ komandą, nuo tada ir prasidėjo žaidimas. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė. Kėlinuko pabaigoje taip pat nieko naujo neįvyko ir svečiai išlaikė turėtą pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 11:14.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo KK „Žaibas“ , kuri netrukus išlygino rezultatą, o netrukus trumpam ir įsiveržė į priekį. Vėliau svečių ekipa susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, bet tai truko trumpam. KK „Žaibas“ komandos žaidėjai V.Mačiulaitis ir M.Lapinskas pataikę po tritaškį ir įsiveržė į priekį ir jau turėjo 4 taškų pranašumą Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 28:24.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet svečių ekipa pelnė 6-ą taškų be atsako ir taip sušvelnino savo atsilikimą. Tuomet geresnę atkarpą apturėjo KK „Žaibas“ ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų, tačiau „Street food“ prieš kėlinio pabaigą pavyko atsitiestį ir turėti 1 taško pranašumą – 45:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai nemažino apsukų, o juos į priekį vedė M.Ugianskis, kuris per trumpą atkarpą įsmeigė du tolimus metimus ir leido savo ekipai įgyti kelių taškų pranašumą. Vėliau „Street food“ gana sėkmingai tvarkėsi su pastaruoju gynyboje, o tai kiek išmušė iš vėžių KK „Žaibas“ ekipą, kuri per kiek daugiau nei dvi minutes pelnė tik kelius taškus. Tuomet labai svarbius metimus pataikė M.Ugianskis ir KK „Žaibas“ ekipai pavyko atsitiesti ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu – 63:57.

„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Artilerijos batalionas“ po dramatiškos kovos įveikė savo varžovus (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:50 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „Fenikso“ pranašumą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)