Neveronys ‒ KKA vs Nauja banga (104:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:58 val., peržiūros: 686

Kovo 3 dieną, 20:00 val., Kaustos sporto salėje susitiko “C“ lygos komandos „Neveronys – KKA“ (šeimininkai) ir „Nauja banga“ (svečiai). Atkrintamųjų etape antrąsias rungtynes žaidžiancios komandos nepateikė staigmenų ir toliau keliauja „Neveronys – KKA“. Rungtynės baigėsi rezultatu 104:67 (27:15, 28:18, 29:17, 20:17).

Pirmajame kėlinyje komandos pradėjo rimtai nusiteikusios ir susikaupusios. Šeimininkams puikiai sekėsi mesti tolimus metimus ir po truputį didinti savo pranašumą. Tuo tarpu „Nauja banga“ stengėsi pasinaudoti varžovų klaidomis, rinkti lengvu taškus ir neatsilikti per daug. Po pirmojo kėlinio rezultatu 27:15 priekyje šeimininkai. Antrojo kėlinio pradžioje „Neveronys – KKA“ padidino pranašumą iki 20 taškų ir visą kėlinį skirtumas tarp komandų nesikeitė. Po dviejų kėlinių priekyje „Neveronys – KKA“ rezultatu 55:33.

Antroje rungtynių pusėje nieko naujo neįvyko. Šeimininkai po truputį didino skirtumą ir nepaliko jokių šansų varžovams nei šiose varžybos, nei aštuntfinalio serijoje. Į sekantį etapą keliauja „Neveronys – KKA“ išlošę šiandienos varžybas rezultatu 104:67.

“Neveronys – KKA“ komandos žaidėjas E.Rakickas: „Įjungėme atkrintamųjų rėžimą. Varžovas pasitaikė ne pats stipriausias ir nebuvo nusiteikę pakovoti. Tikimės toliau taip ir keliausim pirmyn.“

„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)