BC „Straight“ vs KM „Žalgiris“ (71:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklioje kovoje triumfavo „Žalgiris“

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 20:51 val., peržiūros: 605

Kovo 13 dieną, 19:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko “C“ lygos komandos BC „Straight“ (šeimininkai) ir KM „Žalgiris“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 71:75 (16:17, 18:18, 15:13, 22:27).

Rungtynių pradžia kiek sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Per tris minutes šiems pavyko spurtuoti rezultatu 10:0. Iškart po to varžovams teko prašyti minutės pertraukėlės. Po minutinės KM „Žalgiris“ komandai pavyko atsitiesti ir iki kėlinio galo susilyginti su varžovais. Po pirmojo kėlinio priekyje „Žalgiris“ rezultatu 16:17. Antrajame kėlinyje komandos toliau intensyviai kovojo. Agresyviai besiginantys jaunuoliai kėlė daug sunkumų “Straight” komandai, tačiau šeimininkai išsikovodavo savo taškus ir antrąjį kėlinį komandos sužaidė lygiomis. Po dviejų kėlinių priekyje “Žalgiris” rezultatu 35:34.

Trečiasis kėlinys mažai kuo skyrėsi nuo pirmų dviejų kėlinių. Komandos toliau žaidė taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavyko atitolti didesniu nei 3 taškai skirtumu. Kėlinio gale priekyje vieno taško skirtumu „Straight“ (49:48). Ketvirtasis kėlinys liko toks pat kovingas. Kėlinuko viduryje šeimininkams pavyko atitolti 5 taškų skirtumu. Tačiau iki paskutinės ketvirto kėlinio minutės „Žalgiris“ išlygino rezultatą ir per paskutinę minutę išplėšė pergalę rezultatu 71:75.

KM “Žalgiris“ komandos treneris R. Bardauskas: „Stengėmės agresyviai ginti varžovus, šiek tiek nuvarginti, nes jų buvo tik septyni. Kažkiek pasiteisino, kažkiek ne, kažkiek strigom prieš varžovų zonine gynybą.“

Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)Kovoje dėl pirmos vietos grupėje triumfavo BC „Straight“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)