BC „Prisikėlę“ vs Street Food (83:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą

2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 20:12 val., peržiūros: 718

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybės rungtynės, kuriose susitiko BC „Prisikėlę“ ( 3/4) ir svečių teisėmis atvykę „Street Food“ ( 2/7).

Rungtynės prasidėjo „Street Food“ spurtu, tačiau varžovai greitai panaikino skirtumą ir susikrovė persvarą. BC „Prisikėlę“ toliau nestabdė apsukų, kur su kiekviena minute pranašumas tik augo ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 26:12). Antrame ketvirtyje svečiai toliau strigo tiek gynyboje, tiek puolime, o šeimininkų duetas. K.Armalis ir G.Makauskas, žaidė nesustabdomai, kur prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 25 taškai – 48:23.

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų prasidėjo atkakli kova, kur ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir šeimininkai išlaikė pranašumą ( 59:36). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Vis dėlto, „Street Food“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir ėmė mažinti skirtumą , tačiau vistiek BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 83:63 (26:12, 22:11, 11:13, 24:27)

BC „Prisikėlę“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)BC „Prisikėlę“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP – 2“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Resmila.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:46 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 19:06 val.)