Elektromontuotojas vs Baltic Transline (76:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (serija 1:0)

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:00 val., peržiūros: 574

Balandžio 3 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltic Sport“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Baltic Transline“.

Pirmą kėlinį geriau pradėjo „ Elektromontuotojas“, kuris laimėjo pirmą dviejų minučių atkarpą rezultatu 8:0, o minutės pertraukėlės paprašė „Baltic Transline“. Po minutės pertraukėlės dar du taškus pelnė „ Elektromontuotojas“. Ketvirtą minutę pirmus taškus baudos metimais pelnė „ Baltic Transline“ (10:2). Septintą minutę „ Baltic Transline“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (14:12). Aštuntą minutę „ Baltic Transline“ išsiveržė į priekį, o „ Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės (14:16). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai, svečių persvara padidėjo iki keturių taškų (17:21).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė keturi taškai (23:19). Vėliau gerą atkarpą sužaidė „ Elektromontuotojas“, įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo trijų taškų persvarą (28:25). Aštuntą minutę „ Elektromontuotojas“ pdidino persvarą iki septynių taškų (36:29). Kėlinio pabaigoje „ Elektromontuotojas“ padidino persvarą iki vienuolikos taškų (40:29).

Trečią kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „ Baltic Transline“ (40:31). Vėliau puikią atkarpą sužaidė „ Elektromontuotojas“, kurios metu šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako (49:31). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas sumažėjo iki keturiolikos taškų (50:36). Septintą minutę, po taiklių „ Baltic Transline“ metimų „ Elektromontuotojo“ persvara sumažėjo iki septynių taškų, o šeimininkai paprašę minutės pertraukėlės (50:43). Aštuntą mminutę po „ Baltic Transline“ taiklaus tritaškio skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų. Per likusį laiką „ Elektromontuotojas“ leido varžovams pasivyti (55:55).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė keturi taškai (63:59), o minutės pertraukėlės paprašė „ Baltic Transline“. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar keturi taškai. Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo 67:63, o minutės pertraukėlės paprašė „ Elektromontuotojas“. Aštuntą minutę skirtumas padidėjo iki šešių taškų (69:63). Kėlinio paskutinėmis minutėmis „ Elektromontuotojas“ žaidė užtikrintai ir persvarą išsaugojo (76:66). Ketvirtfinalio serijoje pirmą pergalę iškovojo „ Elektromontuotojas“.

„Elektromontuotojas“ laimėjo antras pusfinalio rungtynes prieš „Baltic Transline“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ panaikino dviženklį deficitą ir palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:22 val.)„C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: „Baltic Transline“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus. (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Kauno Rami“ tęsia sėkmingą C lygos startą, šį kart įveikdami „Baltic Transline“ (87:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)