Arkus vs GZP – 2 (64:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„GZP – 2“ kiek netikėtai lengvai susitvarkė su pirmą pralaimėjimą patyrusiais „Arkus“ krepšininkais

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 821

Sekmadienį, lapkričio 25 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Arkus“ (3/0) ir svečių teisėmis atvykęs „GZP – 2“ (3/1).

„GZP – 2“ rungtynių pradžią pradėjo spurtu 0:9. Antroje pirmo kėlinuko pusėje svečiai trimis tolimais šūviais dar labiau nutolo – 7:23.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dar vienu „GZP – 2“ ekipos spurtu, po kurio šeimininkai paprašė minutinės pertraukėlės – 9:32. Ir toliau visos žaidimo gijos priklausė svečiams, kurie tik dar didino savo pranašumą – 20:52 po dviejų ketvirčių.

Trečiajame ketvirtyje zoninė gynyba leido „Arkus“ ekipai nebepraleisti tiek daug taškų kaip pirmoje rungtynių pusėje, tačiau arčiau šeimininkai nepriartėjo – 32:63.

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtuodami 12:0 ir priartėjo prie varžovų iki 44:63. Nors V. Šoblinsko aštuoni taškai paeiliui vėl padidino svečių persvarą iki 46:71, tačiau spaudimas per visą aikštę bei „GZP – 2“ ekipos klaidos leido „Arkus“ krepšininkams dar labiau sumažinti turėtą deficitą, tačiau iki intrigos atkūrimo pritrūko laiko. Galutinis susitikimo rezultatas 64:76 (7:23, 13:29, 12:11, 32:13).

J.Eibukas („GZP – 2“):

„Akivaizdžiai pasimatė, jog vėl neturėjome įžaidėjo. Neaišku, kas būtų, jei būtų pradėję anksčiau spausti.“

„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė be lyderių žaidusius „Arkus“ krepšininkus (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)