Arkus vs Alaina (72:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Rungtynių pabaigoje „Arkus“ palaužė „Alainą“

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 23:17 val., peržiūros: 842

Sekmadienį, lapkričio 4-ąją dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Arkus“ su svečių – „Alaina“ komanda.

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai, o sužaidus pusę kėlinio priekyje jau buvo svečiai – 4:10. M. Naučiaus vedama „Alaina“ užtikrintai karaliavo po abiem krepšiais. Šeimininkai sunkiai radasdavo būdų kaip pralaužti varžovų gynybą, taip pat koją kišo ir klaidos. Nors svečiai vienu metu ir turėjo dviženklę persvarą, bet jos iki kėlinio galo nepavyko išlaikyti – 14:19. Antrasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie per tris minutes išlygino rezultatą, tačiau ir toliau abi komandos sunkiai rinko taškus. Antroji kėlinio pusė buvo šiek tiek rezultatyvesnė. Šeimininkų gretose taškus rinko tik L.Stanislovaitis, o komandiškai žaidę svečiai prieš ilgąją pertrauką vėl išsiveržė į priekį – 35:36.

Po petraukos šiek tiek geriau atrodė „Alainos“ krepšininkai, kurie atitrūko šešiais taškais, tačiau sužaidus pusę kėlinio komandas vėl skyrė vos vienas taškas (42:43). Likusį kėlinio laiką vyko įnirtinga kova, pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, tačiau prieš lemiamą rungtynių dalį priekyje visdar buvo „Alaina“ – 50:52. Ketvirtąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Arkus“ krepšininkai, kurie perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir išsiveržė į priekį (60:54). Keletą minučių komandas buvo ištikęs taškų badas, bet jį pirmi nutraukė šeimininkai, kurie likus žaisti dvi minutes turėjo dviženklį pranašumą ir jį išsaugojo iki rungtynių pabaigos – 72:61 (14:19, 21:17, 15:16, 22:9).

Po rungtynių „Arkus“ treneris įvardino, kokie dalykai lėmė pergalę šiandien:

„Pradžioje buvome ganėtinai apsnūdę, ypač gynyboje. Paskui išleidome judresnį penketą, susigynėme, pradėjome klausytis vienas kito gynyboje, atsirado progų puolime, o tai ir lėmė pergalę.“

Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „VDU-ŽŪA“ ekipą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Arkus“ sutriuškino „KTK“ ekipą (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:48 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)