Nauja banga vs Lietuvos geležinkeliai (62:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 17:30 val., peržiūros: 842

Sekmadienį, gruodžio 2 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nauja banga“ (2/3) ir svečių teisėmis žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ (1/5).

Rungtynės prasidėjo permainingai, pirmavo tai viena, tai kita ekipa, tačiau M. Šereikos trys tolimi metimai lėmė, jog „Lietuvos geležinkeliai“ pirmą ketvirtį pabaigė pirmaudami 19:15.

Antrajame kėlinuke „Nauja banga“ sunkiai rado kelių prie varžovų krepšio, kuo pasinaudoję svečiai sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo persvarą – 33:26.

Trečiajame ketvirtyje svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą – 33:43. Tačiau E.Baukys greitomis atakomis labai greitai sušvelnino šeimininkų deficitą iki 40:43. Minimalų pranašumą „Lietuvos geležinkeliai“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 43:45.

Ketvirtajame kėlinuke E. Čižinausko ir E. Baukio metimai leido „Naujajai bangai“ perlaužti rungtynes ir išsiveržti į priekį 56:53. Visgi, išnaudodami D. Grušausko žaidimą po krepšiu, „Lietuvos geležinkeliai“ nepasidavė ir persvėrė rezultatą 58:59. Bet rungtynių pabaigą sėkmingiau užbaigė aikštės šeimininkai, kurie keturiais taškais įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 62:59 (15:19, 11:14, 17:12, 19:14).

P.Danilevičius („Nauja banga“):

„susiėmėm, gera gynyba antroje pusėje padėjo ir tas lėmė pergalę.“

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Nauja banga“ neturėjo vargo su „Joldija“ ekipa (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)„C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: „Baltic Transline“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus. (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Nebajeris“ užtikrintai atsirevanšavo „Lietuvos geležinkeliams“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 19:47 val.)