Kauno švara vs Kauno TPMC ‒ 2 (56:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą

2019 sausio 29 d., Antradienis, 21:31 val., peržiūros: 863

Sausio 29 dieną, 20:15 val., Kauno švaros sporto salėje susitiko C lygos komandos “Kauno švara” (šeimininkai) ir “Kauno TPMC – 2” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 56:83 (14:19, 21:17, 8:22, 13:25)

Pirmojo kėlinio pradžioje geriau sekėsi svečių komandai. Ši per pirmas keturias minutes spurtavo 11:0 ir privertė varžovus susirinkti į pasitarimą. Po minutinės pertarukėlės „Kauno švara“ atsigavo ir per pora minučių prisivijo varžovus (8:11). Iki kėlinio galo svečiams pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose (14:19). Antrajame kėlinyje geriau pradėjo šeimininkų komanda. „Kauno švara“ po truputį mažino skirtumą ir likus 3 minutėms kėlinio rezultatas tapo lygus. Kėlinio gale šiek tiek labiau pasisekė svečių komandai ir baigiantis pirmai rungtynių pusėje vienu taškų priekyje “Kauno TPMC – 2” (35:36).

Trečiajame kėlinyje komandos pradėjo toliau žaisdamos taškas į tašką. Tačiau antroje kėlinio pusėje “Kauno TPMC – 2” surengė kelias greitas atakas, sumetė kelis tolimus metimus be atsako ir išsiveržė į priekį 15 taškų skirtumu (43:58). Ketvirtajame kėlinyje “Kauno Švara” komandai nepavyko užsikabinti už rungtynių ir pakovoti dėl pergalės. “Kauno TPMC – 2” dar labiau padidino skirtumą tolimais metimais ir šventė pergalę rezultatu 56:83.

“Kauno TPMC – 2” komandos treneris M.Červinskas: „Manau turėjom ilgesnį suolelį ir galėjom žaisti greitesnį žaidimą. Tas ir lėmė pergalę.“

„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ didžiuliu skirtumu įveikė „Alainos“ ekipą (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir KK „Žaibas“ akistatoje pastarųjų pergalė (2019 sausio 08 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)