BC „Straight“ vs Baltic Master & Kauno NTI-PN (84:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 05 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“

2019 kovo 05 d., Antradienis, 20:07 val., peržiūros: 585

Kovo 5 d., antradienį, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko BC „Straight“ ir „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipos. Pirmąją šių komandų akistatą nesunkiai buvo laimėję BC „Straight“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje po A. Atkočaičio ir E. Mačiulio metimų „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ pirmavo 6:8. Visgi, antroje pirmo kėlinuko pusėje sėkmingiau sužaidė BC „Straight“, N.Moisas sumetė metimus ir jie pirmavo 19:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dešimčia N. Moiso taškų ir BC „Straight“ jau nutolo 31:20. Turimą pranašumą jiems pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos, po kurios pirmavo 43:29.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo apylygiu žaidimu, o įpusėjus kėliniui vis dar dviženklę persvarą turėjo BC „Straight“ 54:39. Ir toliau apylygiai žaidę abiejų ekipų krepšininkai trečią kėlinį pabaigė rezultatu 61:45.

Ketvirtame kėlinyje BC „Straight“ ekipa surengė spurtą kėlinio pabaigoje, dar labiau nutolo ir iškovojo antrąją pergalę serijoje, kuri leidžia jiems patekti į ketvirtfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 84:61 (19:16, 24:13, 18:16, 23:16).

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)