Alaina vs KMAIK (59:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 594

Vasario 18 dieną, 21:10 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C“ lygos komandos „Alaina“ (šeimininkai) ir “KMAIK” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 59:66 (4:23, 20:19, 13:15, 22:9).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „KMAIK“ komandai. Per pirmas tris minutes svečiai spurtavo 11:2 ir pasiklojo gerus pamatus rungtynėms. Per visą kėlinį šeimininkams sunkiai sekėsi prasibrauti pro varžovų gynybą, todėl per kėlinį įmetė vos 4 taškus. Po pirmojo kėlinio „KMAIK“ priekyje rezultatu 4:23. Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko atrišti krepšį, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko ir po dviejų kėlinių priekyje „KMAIK“ rezultatu 24:42.

Trečiajame kėlinyje vaizdas šeimininkų žaidime šiek tiek keitėsi. Kėlinio viduryje „Alaina“ komandai pavyko sumažinti deficitą iki 10 taškų. Tačiau iki kėlinio galo nepavyko išlaikyti susikaupimo ir po trijų kėlinių priekyje svečiai (37:57). Ketvirtajame kėlinyje „Alaina“ komandai pavyko grąžinti šiek tiek intrigos į rungtynes. Likus 2 minutėms žaidimo šeimininkai sumažino atsilikimą 6 taškų. Iki rungtynių pabaigos „KMAIK“ atlaikė varžovų spaudimą ir šventė pergalę rezultatu 59:66.

“KMAIK“ komandos žaidėjas G.Chmylnikovas: „Pradžioje turėjom daugiau energijos, todėl ir įgijom nemažą persvarą. Bet jėgos išseko, suolelis taip pat neilgas, tad teko pakovoti dėl pergalės.“

„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 23:08 val.)„GZP-2“ atkaklioje kovoje pranoko „Alaina“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ didžiuliu skirtumu įveikė „Alainos“ ekipą (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)V. Kamarūnas nukalė pergalę BC „Rhino“ komandai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:22 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)