Laipsniai vs Gemavila (66:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gemavila“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 882

Trečiadienį, spalio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų - vietos „Laipsniai“ bei svečių „Gemavila“. Pirmoje rungtynių pusėje pranašesni atrodė aikštelės šeimininkai, tačiau viskas pasikeitė lemiamo ketvirčio metu, kuomet svečiai perlaužė rungtynes ir galiausiai iškovojo pergalę.

Rungtynių pradžioje komandos be didesnių problemų keitėsi sėkmingais išpuoliais. Abejoms komandoms nebuvo itin sunku puolime, jos taip pat atakavo aukštu procentu ir pirmaujanti ekipa keitėsi kelis sykius. Per pirmąsias dešimt minučių nei vienai ekipai nepavyko įgyti ženklesnio pranašumo, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:22. Antrojo ketvirčio pradžioje komandoms jau kur kas sunkiau sekėsi puolime ir kėlinuko pradžia nebuvo tokia rezultatyvi. Vėliau po truputį pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas, kurie po truputį pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir įgijo jau saugesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:35.

Trečiajame kėlinyje „Gemavila“ ekipa pakeitė savo gynybos sistemą, tačiau tai ne iškart jiems davė vaisių. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, pastarieji pradėjo mažais žingsneliais vytis savo varžovus. Tačiau tuomet jie puolime visiškai sustojo ir tuo pasinaudojo „Laipsniai“, kurie įmetė kelis baudos metimus ir vėl šiek tiek nutolo nuo savo varžovų. Vis tik, ketvirtį sėkmingu tolimu dūriu užbaigė svečiai ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:53. Lemiamą ketvirtį „Gemavila“ pradėjo 8:0 atkarpa ir labai greitai persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandų pajėgumas vėl išsilygino ir didžiąją kėlinio dalį komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o skirtumas tarp jų per daug ir nekito. Likus žaisti porą minučių, rezultatas buvo lygus, bet tuomet du kartus sėkmingai užpuolė „Gemavila“ ir likus žaisti 43-is sekundes, turėjo keturių taškų atotrūkį ir kamuolį savo rankose. Vėliau svečiai savo pergalę įtvirtino baudų metimais, o galutinis rungtynių rezultatas 66:73.

Povilas Venclovas („Gemavila“):
“Antroje rungtynių pusėje labai gerai veikė aikštės gynyba. Ir šiaip labai norėjom laimėti, kabinomės kabinomės, persvėrėm rezultatą ir nebepaleidom“.

„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:14 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Elektromontuotojo“ pergalę (2019 kovo 12 d., antradienis, 23:02 val.)„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)20 taškų deficitą panaikinę „Gemavilos“ krepšininkai palaužė „Spartą“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:12 val.)„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)Laipsniai galingai pradėjo C lygos antrąjį etapą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 23:38 val.)