Baltic Transline vs Elektromontuotojas (60:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Elektromontuotojas“ laimėjo antras pusfinalio rungtynes prieš „Baltic Transline“ ir pateko į finalą

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 20:19 val., peržiūros: 670

ElektromontuotojasBalandžio 7 dieną „Ringaudų“ pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „Elektromontuotoją“. Pirmas pusfinalio rungtynes buvo laimėję „ Elektromontuotojas“

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau du taiklūs tritaškiai padėjo šiek tiek atitrūkti „ Baltic Transline“ (10:4). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė trys taškai (10:7). Vėliau gerą atkarpą sužaidė „ Elektromontuotojas“, o sužaidus septynias minutes „ Elektromontuotojas“ pirmavo rezultatu 12:15. „ Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „ Elektromontuotojas“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki penkių taškų (14:19).

Antro kėlinio pradžioje „ Elektromontuotojas“ pataikė tritaškį, kuris leido padidinti persvarą iki septynių taškų (22:15). Vėliau komandos žaidė apyligiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė aštuoni taškas (20:28), o „ Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės. Septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (24:33). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, įpusėjus rungtynėms komandas skyrė dešimt taškų (26:36).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skuyrė trylika taškų (28:41). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki šešiolikos taškų (33:49). Prasidėjus devintai minutei tritaškį pataikė „ Baltic Transline“, po kurio komandas skyrė trylika taškų (38:51), o „ Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai pataikė tritaškį (38:54). Kėlinio pabaigoje „ Baltic Transline“ persvarą šiek tiek sumažino (44:58).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė šešiolika taškų (47:63). Ketvirtą minutę, po taiklių „ Baltic Transline“ tritaškių komandas skyrė dešimt taškų (53:63), o minutės pertraukėlės paprašė „ Elektromontuotojas“. Po minutės pertraukėlės geriau žaidė svečiai, o septintą minutę komandas skyrė septiniolika taškų (55:72). Rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidė „ Elektromontuotojas“ (60:76), kuris išsaugojo solidžią persvarą ir žengė į finalą.

„Elektromontuotojas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (serija 1:0) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)Itin nerezultatyviose vakaro rungtynėse ‒ „Baltic Transline“ pergalė (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:11 val.)„C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: „Baltic Transline“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus. (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)